Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: internauci domagają się lotów do Edynburga

Utworzony przez chlopakZsasiedztwa, 29 września 2012 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Bardzo by mnie ucieszyły loty do krajow srodziemnomorskich no i przydalyby sie loty do jakiegos duzego lotniska typu frankfurt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że również bardzo potrzebnym kierunkiem jest Bruksela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antonio napisał:
turystyka !!? dla kogo ? tej biedoty co pomieszkuje na Lubelszczyźnie ?
Widze ze masz problem z niska samoocena, wiecej wiary w siebie i nasz region. W 2 milionowym wojewodztwie napewno znajdzie sie kilkaset osob ktore wybiora Szkocje jako cel turystyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frankfurt? W Niemczech;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram ten plan w 100%-tach. Edenburgh to jedno z najpiekniejszych miast na swiecie a i Lublinianom tam mieszkajacym bedzie latwiej, sam mieszkalem tam 4 lata a teraz na wycieczke z checia sie wybiore.pozdrawiam Polakow na wyspach. ps pisze sie Edinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkocja koniecznie!! Wreszcie ktoś zauważył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
181 lubiacych, niezly skok z 89 wczoraj. Dolaczyli tez Wizz i Ryanair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy pracownicy takie lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd. Jacy pracownocy takie lotnisko. Bylem dzis na lotnisku rowerem. Sposob jak ochroniaz w nowym aucie traktowal ludzi zwiedAjacych obrazila mnie do tego miejsca. Starszemu panu zajechal droge ze prawie sie przewrocil. Czlowiek bogu ducha winien. To jest ochrona? To jest ham ktory koksu przedawkowal. Ludzie tacy nie powinni miec licencji. A CO MY placimy podatki. Aby dawac zatrudnienie w tak prestizowym miejscu jak wizytowna lublina. Ja juz nie chce tego lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnoscia ulatwilo by to podrozowanie wieli ludzi mieszkajacym w Edi.... coz fajnie by bylo wystartowac w Swidniku i leciec prosto do domu... Miasto Swidnik,lotnisko wielka historia ,ciesze sie ze wogole pwstalo, Edinburgh jak najbardziej powinno byc takie polaczenie ,mam dosc dojezdzania do lodzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękne zdjęcia ktoś wycześniej zamieścił - byłem i widziałem. I warto aby inni mieli szansę zobaczyć. A kto nie chce to niech siedzi na tym zadupiu i innym nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pit napisał:
Widze ze masz problem z niska samoocena, wiecej wiary w siebie i nasz region. W 2 milionowym wojewodztwie napewno znajdzie sie kilkaset osob ktore wybiora Szkocje jako cel turystyczny.
Powiem więcej- wyjeżdzają nawet osoby sredniozamozne, tylko że nie chodzą do drogich restauracji, nie śpia w pieciogwiazdkowych hotelach, tylko w hostelach ze wspólnym prysznicem na korytarzu...ale ciesza się że mogą cos zobaczyć. Nie znam osoby, która nie chciałaby podróżować, zobaczyc kawałka świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już prawie 400 Lubiących tą stronę za tydzień na bank 1000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem równierz za tym ,żeby były loty do Edynburga,mam tam syna z rodziną i innych czlonków rodziny którzy mieszkają tam od siedmiu lat,do tej pory latałam z Krakowa dlatego loty ze świdnika umorzliwiłyby częstrze kontakty z rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebne jest polaczenie Lublin -Edynburg.Poniewaz w Edynburgu przebywa duzo ludzi z lubelszczyzny.Kazdy moglby czesciej i sprawniej dotrzec w swoje rodzinne strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 juz peklo idziemy na 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój co tam loty jeszcze trochę i będziemy się " teleportować" Pozdrowienia z Bristolu dla mojego miasta Lublin !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy bardzo o loty do CORK , prosimy bardzo !!! ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy bardzo o loty do CORK , prosimy bardzo !!! ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o loty do EDYNBURGA mam tam dużo rodziny ,latam do nich 2 razy w roku z Krakowa a miszkam w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...